Gruzja

gruzja1-e1645613139720

Edukacja bez barier

Projekt “Edukacja na rzecz integracji społecznej w Gruzji” modernizuje edukację, zapewniając równy dostęp osobom niepełnosprawnym. Obejmuje on poprawę infrastruktury szkolnej i utworzenie centrum doradztwa zawodowego, wspieranego przez szkolenia personelu.

New Europe Foundation

która działa na rzecz Europy Środkowo-Wschodniej, koncentruje się na zwalczaniu wykluczenia i dyskryminacji poprzez prowadzenie think tanku i wdrażanie projektów społecznych. Współpracując z organizacjami pozarządowymi z Trójmiasta, NEF dostarcza kluczowych analiz dotyczących problemów regionu. Organizacja, z doświadczeniem w budowaniu domów w Armenii dla potrzebujących po konflikcie w Górskim Karabachu i wspieraniu przedsiębiorczości w Gruzji, podkreśla różnorodność i potencjał Europy Środkowej.

HCAGC: Peace and Innovation

Helsinki Citizens’ Assembly Georgian Committee (HCAGC), założony w 1995 r., jest kluczową gruzińską organizacją pozarządową zajmującą się prawami człowieka, pokojem i integracją europejską. Działa na rzecz rozwoju stabilnego, demokratycznego społeczeństwa, wspierania instytucji obywatelskich oraz kształtowania polityki społecznej i gospodarczej. Jako przedstawiciel ruchu pokojowego, HCAGC współpracuje z różnymi organizacjami, koncentrując się na bezpieczeństwie, edukacji i rozwiązywaniu konfliktów.

Zrzut ekranu 2023-12-08 172919
image
polska_pomoc_w kopia
LOGO1

Finansowanie: 323 420 zł

„Projekt współfinansowany z budżetu państwa w ramach polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej”

Skip to content